O nás

Od dětství až k praxi po celém světě

Vše začalo kdysi u nás na zahradě. Jako malá jsem ráda pomáhala prarodičům se sběrem ovoce a jeho následným zpracováním. U nás na stole nikdy nesměla chybět domácí ovocná šťáva nebo džem. Moje vzpomínky na dětství chutnají po černém rybízu a angreštu.

Léta ubíhala a já dále sbírala gastronomické zkušenosti všude po světě - Evropě, Blízkém Východě, Karibiku, Indonésii, Africe. Své smysly jsem těšila nejen na lokálních tržištích, ale i ve vyhlášených michelinských restauracích. Na co jsem ale nezapomněla, je chuť a vůně poctivé domácí marmelády.

Marmelády byly jasná volba

Po několika letech strávených v Německu si mě má domovina nakonec zavolala zpátky. A v mé hlavě se zrodil plán. Co mi totiž v Čechách chybělo, byly marmelády, jak jsem si je pamatovala z dětství. Sladké, vonící létem a lesem, z perfektně zralého ovoce.

Možná jsem moc náročná, ale dobrému jídlu zkrátka rozumím. z cest si vozím pravou vanilku, ceylonskou skořici, africkou kávu nebo japonský čaj. Baví mě kombinovat, vymýšlet nové, často netradiční chutě.

 

A zbytek už znáte…

 

 

Najdete nás i na MALL.CZ

46896840 1

 

Náš e-shop byl vybrán a oceněn jako udržitelný e-shop

svgexport-1 (5) 1