Jaký bude váš dárek?

Rádi děláme radost. Proto jsme si pro vás nově připravili skvělé dárky ke každé objednávce nad 899 Kč. Dárky jsme pečlivě vybírali. Jsou to produkty, které sami používáme a za jejichž kvalitu bychom dali ruku do bublající marmelády. Jaká překvapení zdarma na vás čekají?

Džem 145 g

Džem 145 g zdarma k nákupu nad 899 Kč – Těšte se na explozi chuti zralého ovoce bez chemických přísad, barviv a konzervantů. Výběr příchutě nechte na nás a třeba objevíte svou novou oblíbenou kombinaci!

CHCI OCHUTNAT MARMELÁDY

Čokoláda Janek 85 g

Čokoláda Janek 85 g zdarma k nákupu nad 1399 KčPoctivá česká čokoláda s ovocem, které si díky sušení mrazem uchovává intenzivní chuť a aroma? Za nás ideální kombinace a jasná volba.

CHCI SI PROHLÉDNOUT DÁRKOVÉ SADY

Džem 280 g

Džem 280 g zdarma k nákupu nad 1699 Kč – Nechte se překvapit velkou skleničkou ovocného zázraku, který vám přibalíme k objednávce. Ruční práce, žádná chemie a špetka lásky.

CHCI OCHUTNAT FIT PRODUKTY

Bio solný květ

Bio solný květ s provensálskými bylinkami 90 g zdarma k nákupu nad 2199 KčFlor de Sal je nejvzácnější a nejkvalitnější mořská sůl na světě. V kombinaci s provensálskými bylinkami se skvěle hodí ke grilované rybě nebo do omáček a na pizzu.

CHCI OCHUTNAT SIRUPY A PEČENÉ ČAJE

Sada ochucených bio panenských olivových olejů Azada 4x20 ml

Sada ochucených bio panenských olivových olejů Azada 4x20 ml k nákupu nad 2799 Kč – Ideální dárek pro každého gurmána! Sada obsahuje kvalitní panenský olivový olej ochucený olejem z citrónu, česneku, chilli a bazalky.

CHCI OCHUTNAT DALŠÍ DELIKATESY

Svíčka Hug Me

Svíčka Hug Me od Vermi by Dara Rollins zdarma k nákupu nad 3499 Kč – Dopřejte si luxus v podobě parfémové svíčky s bohatou vůní zralých fíků, černého rybízu a granátového jablka. Ručně vyrobeno v České republice z nejkvalitnějších rostlinných vosků.

CHCI OCHUTNAT MARMELÁDY S PŘÍBĚHEM