Marmelády pro gastro

 

Vaši hosté možná nevědí, odkud džem pochází. Rozdíl ale poznají po první lžičce. Naše džemy vyrábíme ručně z kvalitního ovoce, bez chemických konzervantů, umělých barviv a zbytečných aditiv.

Do kaváren, hotelů, restaurací, bister, pekáren i cateringových provozů dodáváme klasické i neobvyklé příchutě. Skvěle doplní pečivo, croissanty, palačinky, jogurty, snídaňové misky i dezerty.

Vyplňte poptávkový formulář a společně vybereme vhodné příchutě, balení a způsob dodání podle potřeb vašeho provozu. Domluvit můžeme také pravidelné dodávky nebo individuální řešení.

Džemy Marmelády s příběhem pro kavárny a gastro provozy

GASTRO

pro kavárny, hotely a gastro

Balení podle typu provozu

Ruční výroba
bez chemie

Klasické i originální příchutě

Pravidelné dodávky podle spotřeby

Poctivé džemy pro kavárny, hotely a gastro provozy

Chci nabídku pro svůj gastro provoz

Pro poptávku vyplňte formulář níže. Pokud máte jakýkoli dotaz, napište na prodej@marmeladyspribehem.cz.

[w-form-3HFN8]

Důvěřují nám malé i velké značky

Marmelády s příběhem

Česká spořitelna
Comgate
Stavebniny DEK
KPMG
eta
Porsche Česká republika
Brusivo s. r. o.
Clayo Clinic
azp dáváme nerezu život
EY
Fyzikální ústav Akademie věd České republiky
Copy general
Hypoteční banka
Lanik foam ceramics
Pragoprojekt
Prakab
Siemens
Synlab

a dalších více než 200 firem

Marmeláda mango maracuja Jahodová marmeláda Borůvková marmeláda s čokoládou Fíková marmeláda

Snídaně a brunche
Podávejte džemy ke croissantům, kváskovému pečivu, toastům, lívancům nebo palačinkám. Poctivá ovocná chuť pozvedne i jednoduchou snídani.

Jogurty, kaše a dezerty
Využijte je do jogurtů, granoly, kaší, cheesecaků, tartaletek, dortů, koblih nebo vlastních sezónních dezertů.

Produkty s sebou
Oblíbené příchutě můžete nabídnout hostům také k zakoupení. Odnesou si tak kousek zážitku z vašeho podniku domů.

Příprava džemů Marmelády s příběhem pro gastro provozy

Pro každý gastro provoz hledáme
řešení, které dává smysl

Každý podnik funguje trochu jinak. Někde potřebují několik oblíbených příchutí ke snídaňovému menu, jinde hledají originální kombinaci do vlastního dezertu nebo džemy, které mohou nabídnout hostům s sebou. Proto s vámi rádi vybereme vhodné příchutě, balení, množství i frekvenci dodávek. U větších a individuálních projektů můžeme řešit také vlastní etikety, speciální příchutě nebo Private Label.
Co bude nejlépe fungovat právě ve vašem provozu?

Vaše Hanka

Individuální domluva

Doporučíme řešení podle typu provozu, způsobu využití i předpokládané spotřeby.

Speciální příchutě

Vedle oblíbené klasiky umíme u větších projektů řešit také originální nebo sezónní příchutě.